Підтримка проведення клінічних досліджень

Клінічні дослідження в усьому світі є невід’ємним етапом розробки препаратів, який передує його реєстрації і широкому медичному застосуванню.

В ході проведення клінічних досліджень неможливо обійтися без своєчасної і якісної логістичної підтримки. Швидкість доставки, терміни митного оформлення, підтримка необхідного температурного режиму, належна упаковка і багато іншого є важливими складовими процесу доставки біологічних зразків/матеріалів від пацієнта в центральну дослідну лабораторію.

Використовуючи свій 12-річний досвід у сфері логістичної підтримки клінічних досліджень, SMART EXPRESS FORWARDING допоможе вам подолати всі складнощі на стадії організації перевезення і оформлення. Ми прагнемо забезпечити максимально високий рівень якості послуг, які готові запропонувати нашим партнерам:

SMART EXPRESS FORWARDING усвідомлює необхідність і важливість підтримки температурних режимів протягом проходження вантажу від замовника до кінцевого одержувача. Ми беремо на себе всі складнощі контролю температури і надаємо можливість перевозити вантажі в наступних температурних діапазонах:

Спеціальна системи, що використовуються в нашій роботі:

Ми пропонуємо нашим клієнтам повний комплекс послуг з доставки біологічних зразків/матеріалів «під ключ»

SMART EXPRESS FORWARDING надає ексклюзивний сервіс зі збору та вивезення біологічних зразків і матеріалів з центрів у вихідні та святкові дні для забезпечення безперервної доставки в центральні дослідні лабораторії. Ми також маємо досвід забору і відправки біологічних зразків/матеріалів безпосередньо після проведення операції. Цей сервіс особливо важливий в ситуаціях, коли немає часу на зволікання.

SMART EXPRESS FORWARDING прагне забезпечити своїм партнерам найголовніше для їхнього бізнесу: надійність, стабільність і доступність. Ми як ніхто інший знаємо, як важливо вчасно реагувати на потреби наших клієнтів.

Сухий лід

Сухий лід

Сухий лід - це тверда форма вуглекислого газу (СО2), який не має запаху, смаку і кольору. У медицині сухий лід використовується в першу чергу для охолодження, зберігання та перевезення біологічних зразків, матеріалів і трансплантатів. З його допомогою можна швидко і ефективно заморозити біологічні зразки, щоб потім піддати їх аналізу або помістити на зберігання в спеціальні резервуари.

CoolPack

CoolPack

CoolPack - призначений для використання в медицині в якості охолоджувального елемента для транспортування упаковок з контрольованою температурою. Ефективно використовується для перевезення лікарських засобів і біологічних матеріалів.

Посудина Дюара

Посудина Дюара

Посудина Дюара - посудина, призначена для тривалого зберігання речовин при високій або низькій температурі. У лабораторіях посудину Дюара використовують для зберігання кріо рідин, найчастіше рідкого азоту. У медицині спеціальні посудини Дюара використовуються для тривалого зберігання біологічних матеріалів при низьких температурах.

Envirotainer

Envirotainer

Envirotainer - сертифікований активний вантажний контейнер з регульованою температурою, яка встановлюється у діапазоні від + 2 ° C до + 25 ° C. Розроблений для найвищих вимог у галузі охорони здоров'я та використовується в авіаційних перевезеннях. Застосування його дозволяє підтримувати 35-годинний час автономної роботи.