Про компанію

SMART EXPRESS FORWARDING – це компанія-лідер серед спеціалізованих постачальників логістичних послуг для фармацевтичної галузі з успішним 12-річним досвідом роботи.

Історія нашої компанії почалася в 2005 році з організації перевезень біологічних зразків для провідних лабораторій світу: GlaxoSmithKline, Novartis, Sanofi, Roche, AstraZeneca, Teva, Pfizer, Johnson & Johnson. За перший рік своєї роботи ми обробили близько 10 000 експортних відправок біологічних зразків.

Сьогодні SMART EXPRESS FORWARDING випереджає своїх конкурентів, пропонуючи логістичну підтримку фармацевтичним, а також CRO компаніям, координуючи імпорт і експорт медичних препаратів, матеріалів для клінічних досліджень, біологічних зразків, які вимагають дотримання спеціальних температурних режимів.

SMART EXPRESS FORWARDING володіє достатніми ресурсами і можливостями, щоб забезпечити високий рівень сервісу. Завдяки сертифікованим фахівцям і власному автопарку ми надаємо наші послуги в доступному ціновому діапазоні.

SMART EXPRESS FORWARDING фокусується на найбільш доступні варіанти обслуговування, надаючи гнучкі, індивідуальні, економічно ефективні логістичні рішення для всіх клієнтів, як в Україні, так і за кордоном.

SMART EXPRESS FORWARDING є членом Європейської Бізнес Асоціації (ЕВА) – провідної асоціації міжнародного бізнесу, що дозволяє нам бути ближче до наших клієнтів і партнерів в сферах логістики, фармацевтики, охорони здоров’я та інших сферах.

Наші переваги:

Наша мета – бути незамінним партнером для наших клієнтів, надаючи їм можливість здійснювати всі свої найсміливіші і ризиковані проекти з нашою допомогою.